Lieknėjimas

Pripažinkime – numesti svorio yra sunku. Turite nuosekliai treniruotis, protingai maitintis ir vengti visų pagundų valgyti maistą, kurio, kaip žinote, neturėtumėte valgyti.Kiekvienas, pradedantis svorio metimo programą, turėtų žinoti du dalykus – tai bus iššūkis, bet vertas kiekvienos sekundės, kai pasieksite tikslą.Būtent dėl to, kad tai sudėtinga, tiek daug žmonių ieško naujausių ir geriausių maisto papildų, kurie palengvintų jų kelią.

Kokie geriausi lieknėjimo papildai?

Jei ketinate išleisti savo sunkiai uždirbtus pinigus, turite žinoti, kokie vitaminai ar lieknėjimo papildai yra geriausi, kad padėtų jums paversti savo fitneso siekius nauja realybe.

Šie lieknėjimo papildai gali būti puikus pasirinkimas, kurį reikia turėti savo pusėje. Galite pasirinkti, ar į savo spintelę įtraukti kelis, ar investuoti į juos visus.

Konjuguota linolo rūgštis (CLA)

Ne visi lieknėjimo papildai turi padėti jums sporto salėje. Kai kurie jų gali būti naudingi ir prie pietų stalo. Štai čia praverčia CLA. Norint numesti svorio, svarbiausia yra suvartoti mažiau kalorijų, nei jų išeikvojate.

Įrodyta, kad CLA teigiamai veikia apetitą, todėl gali padėti apriboti suvartojamų kalorijų skaičių. Vieno tyrimo metu 54 žmonės dalyvavo 13 savaičių trukusiame tyrime, kurio metu kai kurie žmonės vartojo 1,8 arba 3,6 g CLA per dieną. Kitiems buvo duodama placebo.Žmonės, kuriems buvo duodama CLA, pranešė, kad jie greičiau pasijuto sotūs, o alkio jausmas per visą tyrimo laikotarpį sumažėjo. CLA lieknėjimo papildai iš pat ryto gali padėti jums sėkmingai pradėti sveiką mitybą, o tai gali būti bilietas į jūsų svorio metimo tikslų pasiekimą.

Kofeinas

Kofeinas yra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai žmonės galvoja apie lieknėjimo papildus, skirtus riebalams mažinti, todėl iš karto apie tai pakalbėkime.Žmonės mėgsta vartoti kofeiną, nes pastebi padidėjusią energiją, kuri, jų manymu, padeda jiems produktyviau treniruotis, dirbti ar pagerinti nuotaiką. Tačiau ar jis iš tikrųjų gali padėti, kai kalbama apie riebalų nykimą?

Trumpas atsakymas – taip, tačiau svarbios detalės.

2021 m. atliktame tyrime buvo tiriamas kofeino poveikis maksimaliam riebalų oksidacijos greičiui  ir aerobiniam pajėgumui. Tiriamiesiems, kurie nebuvo įpratę vartoti kofeino, buvo duodama po 3 miligramus kofeino kiekvienam kūno svorio kilogramui. 220 kilogramų sveriančio vyro kūno svoris būtų 100 kilogramų, todėl jam buvo duota 300 miligramų kofeino.

Rezultatai parodė, kad kofeinas teigiamai veikė riebalų deginimą taip pat fizinio krūvio intensyvumą ir deguonies įsisavinimą, nepriklausomai nuo to, kuriuo paros metu jis buvo vartojamas.

Svarbiausia, kad tiriamieji nebuvo įpratę vartoti kofeino. Todėl jei esate įpratę kiekvieną rytą gerti kofeino arba reguliariai geriate energinį gėrimą, rezultatai gali būti kitokie.

Ar tai reiškia, kad turėtumėte dar labiau padidinti kofeino kiekį? Priešingai. Turėtumėte palaipsniui trumpam nutraukti jo vartojimą ir tik tada vėl pradėti jį vartoti.

L-karnitinas

Nors daugelis žmonių L-karnitiną vadina aminorūgštimi, iš tikrųjų tai labiau į vitaminą panaši medžiaga, kuri atlieka daugybę vaidmenų jūsų organizme.  Jis susidaro kepenyse ir inkstuose ir gaminamas iš dviejų nepakeičiamųjų aminorūgščių (lizino ir metionino). Kai kurie medikai skiria L-karnitiną kaip maisto papildą sergantiesiems širdies ligomis, diabetu, erekcijos sutrikimais ir kitais sveikatos sutrikimais. Tačiau dėl savo vaidmens riebalų apykaitoje jis geriausiai žinomas dėl savo gebėjimo padėti numesti svorio, ypač kai derinamas su sveika mityba ir fiziniais pratimais.

Papildai lieknėjimui yra vieni iš labiausiai prieštaringai vertinamų rinkoje esančių papildų. Papildai lieknėjimui apibūdinami kaip maisto papildai, galintys padidinti medžiagų apykaitą, sumažinti riebalų įsisavinimą arba padėti organizmui deginti daugiau riebalų kurui.

 

Gamintojai dažnai juos reklamuoja kaip stebuklingus sprendimus, galinčius išspręsti jūsų svorio problemas. Tačiau papildai lieknėjimui dažnai būna neveiksmingi ir netgi gali būti žalingi.Taip yra todėl, kad jų nereguliuoja maisto priežiūros institucijos

Nėra stebuklingos tabletės, padedančios numesti svorio. Net ir „natūralūs papildai” negali garantuoti riebalų netekimo.

 

Atminkite, kad kiekvieno žmogaus medžiagų apykaita yra skirtinga. Nėra vieno „stebuklingo papildo lieknėjimui. Nors toliau išvardyti produktai gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą, tai nėra garantuota.  Vis dėlto įrodyta, kad keli maisto papildai padeda deginti daugiau riebalų.

 

Kaip padaryti, kad papildai lieknėjimui veiktų ?

 

Jei vartojate papildus lieknėjimui, bet vis dar nematote norimo svorio sumažėjimo, laikas spręsti problemas. Nors šie papildai gali padėti jums numesti kūno riebalų, jie neveiks, jei likusi jūsų gyvenimo būdo dalis nebus tinkama. Vadovaudamiesi šiais septyniais žingsniais, pasiekite didžiausią riebalų deginimo naudą!

Negalite paprasčiausiai išgerti tabletę ir kompensuoti netinkamą mitybą bei treniruočių trūkumą. Aukštos kokybės riebalų degintojas palengvins jūsų kelionę, tačiau norint maksimaliai išnaudoti jo poveikį ir iš tikrųjų deginti kalorijas, labai svarbu, kad pirmiausia pradėtumėte laikytis gerai parengtos treniruočių programos. Susiraskite tvirtą treniruočių planą ir laikykitės jo kaip savo darbo.

Taip pat labai svarbu laikytis mitybos režimo. Kadangi papildai lieknėjimui yra termogeniniai, o tai didina kalorijų deginimą, kartais žmonės galvoja, kad jie neutralizuoja gruzdintų bulvyčių, picos ar ledų pasekmes. Deja, tai nėra taip paprasta.

 

Valgykite pakankamai baltymų – Kad kuo labiau sumažintumėte riebalų kiekį, įsitikinkite, jog gaunate pakankamai baltymų, kad išlaikytumėte liesą raumenų masę.

Daugelis rinkoje esančių papildų lieknėjimui mažina apetitą. Jei dėl jų sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį ir negausite pakankamai baltymų, gali pradėti mažėti raumenų masė.

Siekdami numesti riebalų, neturėtumėte suvartoti mažesnio baltymų kiekio nei 1 gramas vienam kilogramui kūno svorio. Taigi, nors galite sumažinti angliavandenių ir riebalų kiekį, baltymų turite valgyti nepriklausomai nuo to.

Išvada

Numesti svorio ir įgyti puikią formą yra sudėtinga užduotis, tačiau tai įmanoma.

Pasirinkę tinkamą treniruočių programą, tinkamą mitybos planą, sutelkę dėmesį į atsigavimą, pasitikrinkite, kad lieknėjimo papildai yra jūsų mitybos plane. Norint pasiekti maksimalų savo potencialą, labai svarbu kuo daugiau sužinoti apie tai, ką dedate į savo kūną. Šie papildai lieknėjimui gali padėti sutaupyti daug laiko ir pastangų.