Apranga moterims

Ėjimas į sporto salę neturi būti mados šou, bet vis tiek turėtumėte atrodyti gerai. Turite dėvėti tinkamus sporto drabužius, tokius, su kuriais jaučiatės patogiai, nes gerai atrodydami, taip pat gerai jausitės ir pasitikėsite savimi.

Keletas būtiniausių treniruočių drabužių, kuriuos reikia dėvėti sporto salėje, yra šie:

Treniruodamosi moterys turi dėvėti tinkamą viršutinę dalį, ypač sporto salėse. Treniruočių drabužius sudaro viršutinė ir apatinė dalis bei apatiniai drabužiai. Su visomis šiomis dalimis turėtumėte jaustis sausai, patogiai ir pasitikėti savimi.

Patogūs marškinėliai ir sportinės liemenėlės – tai vieni iš geriausių drabužių, kuriuos galima dėvėti sporto salėje. Sportiniai apatiniai drabužiai turėtų būti tamprūs  ypač atliekant kojų treniruotes. Be to, apatiniai drabužiai turi suteikti maksimalų lankstumą, kurio norite ir kurio jums reikia. Galite dėvėti sporto šortus, sportines kelnes, jogos kelnes ir sportines kelnes.

Be to, treniruodamosi moterys turi dėvėti palaikomuosius apatinius drabužius. Ypač krūtys treniruočių metu turi būti gerai palaikomos ir apsaugotos. Geros kokybės sportinė liemenėlė suteikia atramą ir lankstumą.

Sportinės kojinės ir treniruočių bateliai. Negalima vaikščioti basomis sporto salėse, kur grindys gali būti slidžios dėl prakaito. Jūsų pėdoms taip pat reikia apsaugos. Gali tikti bėgimo bateliai ar kitų tipų treniruočių bateliai, tačiau jie turėtų būti tinkami veiklai, kuriai bus naudojami. Taip pat nepamirškite mūvėti patogių ir orui pralaidžių kojinių.

Rankšluosčiai. Be tinkamos sporto aprangos, nepamirškite su savimi turėti rankšluosčio prakaitui nušluostyti treniruočių metu ir po jų.

Sportinė apranga moterims kaip pasirinkti?

Be anksčiau minėtų veiksnių, toliau pateikiamas sąrašas taip pat padės jums rasti tobulą sporto aprangą:

Medžiaga. Kai kalbama apie moteriškus sporto drabužius, vieni variantai yra geresni už kitus. Yra audinių, kurie treniruočių metu gali ištraukti prakaitą nuo odos, o kai kurie jį sugeria. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rinkitės drabužius, pagamintus iš kvėpuojančių audinių, pavyzdžiui, medvilnės, poliesterio, likros ir spandekso. Venkite drabužių, pagamintų iš plastiko ar gumos pagrindo medžiagų, nes jos neleidžia išgaruoti prakaitui ir per daug padidina kūno temperatūrą atliekant pratimus.

Kokybė. Aukštos kokybės sporto drabužiai moterims yra būtini. Aukščiausios kokybės sporto drabužiai neleidžia lengvai suplyšti, todėl padeda sutaupyti pinigų, palyginti su prastos kokybės drabužiais.

Patogumas. Patogi aktyvi sporto apranga moterims suteikia maksimalų lankstumą ir atramą. Todėl įsitikinkite, kad jūsų sportinė apranga suteikia jūsų kūnui pakankamai erdvės kvėpuoti.

Spalva. Moterys gali būti išrankios, kai kalbama apie drabužių spalvą. Jos renkasi spalvas, pabrėžiančias jų kūno sudėjimą ir veido spalvą. Tačiau pasirinkę tinkamą aktyvios aprangos atspalvį, galėsite džiaugtis ne tik estetika. Moksliškai kalbant, drabužių spalva turi įtakos šilumos kiekiui, kurį jie sugeria. Tamsesni drabužiai linkę sugerti daugiau šviesos, todėl tampa karštesni. Dėvėkite šviesios spalvos aktyviąją aprangą, kad sportuodami jaustumėtės vėsiau.