Kosmetika sportui

Sportuodami dažnai išeikvojate daug energijos ir prakaituojate. Todėl rūpintis savo oda yra bene svarbiausia.

Sportinis kremas nuo saulės

Apsauginis kremas nuo saulės turėtų būti būtina jūsų odos priežiūros priemonė, ypač jei reguliariai sportuojate lauke. Jis padeda apsisaugoti nuo UVA A ir B spindulių ir ilgo buvimo saulėje.

Įdegio kremai

Kai tepate kūną savaiminio įdegio kremu, DHA veikia reaguodamas su negyvomis odos ląstelėmis, esančiomis kūno paviršiuje. Iš esmės negyvos odos ląstelės laikinai patamsėja, kad imituotų saulės įdegį. Atminkite, kad šis trumpalaikis odos patamsėjimas yra tik trumpalaikis.

Saugus naudojimas

Pirmasis ir svarbiausias savaiminio įdegio priemonės naudojimo privalumas yra tas, kad  yra saugus. Mūsų produktai puikiai tinka jūsų odai, nes turi senėjimą stabdančių ir drėkinamųjų savybių.

Dar vienas didelis privalumas yra tai, kad nėra rizikos susirgti odos vėžiu ar nudegti odą dėl ilgo buvimo saulėje.

 Lengva naudoti

Savaiminio įdegio kremas yra labai paprastas procesas kiekvienam. Naudojant aukštos kokybės savaiminio įdegio priemones, užtikrinamas veiksmingas būdas greitai įgauti natūraliai atrodantį įdegį. Kad įgautumėte norimą įdegį su savaiminio įdegio priemone, jums nereikia kelias dienas valandų praleisti saulėje.

Tiesiog užtepkite nedidelį kiekį savaiminio įdegio kremo ant odos ir švelniai įtrinkite jį mūsų ar kitu pasirinktu aplikatoriumi, kol jis tolygiai pasiskirstys. Palaukite 8 valandas, kad įgautumėte klasikinį įdegį, ir tik tada lįskite į vandenį ir prauskitės duše.

Savaiminio įdegio priemonė įsigeria į jūsų odą, nes mūsų naujoviški ingredientai stebuklingai veikia, kad suteiktų jums gražų įdegį.